מדע הבריאה
ראשי מידע נוסף מאמרים מצגות פורום קישורים מי אנחנומי אנחנו ?

אנחנו שלושה יהודים משיחיים, המאמינים באלוהים וישוע המשיח בנו, ובתנ"ך ובברית החדשה כדבר אלוהים.  אנו מאמינים בקיומו של אלוהים שברא את העולם ומקיים אותו. הבסיס לאמונה המשיחית הוא כתבי הקודש – התנ"ך והברית החדשה. כתבי הקודש הם, ורק הם, דברו של אלוהים, ולכן כל אמונתנו מבוססת על הכתוב בם.

אלוהים ברא עולם מושלם, אבל כשאדם וחווה חטאו בגן עדן ואכלו מהפרי האסור, חדר החטא לעולם. מאז כל אדם נולד כשליבו מורה לו למרוד באלוהים. טבעו של האדם הושחת בעקבות החטא הראשון.

החטא גרם לכך שבני האדם רחקו מאלוהים הקדוש. בגלל קדושתו הוא לא יכול לקבל אליו אדם חוטא ולכן קבע ששכרו של החטא הוא מוות. מוות גופני ובעיקר מוות רוחני שפירושו ניתוק מאלוהים.

מכיוון שכל בני האדם ירשו את טבעם החוטא כולם, ללא יוצר מן הכלל, אשמים לפני אלוהים. אולם אלוהים הוא אל אוהב ורב חסד ולכן קבע שקורבן תמים ומשלם יכול לכפר על חטאיו של מי שחוזר בתשובה ושמזדהה עם קורבנו.

זו הסיבה שבגללה מצווה התורה על החוטאים להקריב קורבנות לכפרת חטאיהם. אולם בעלי חיים אינם שווים בערכם לבני אדם וגם לא תמיד יכלו בני אדם להקריב קורבן על חטאיהם משום שלעתים אף לא ידעו שחטאו.

אבל אלוהים באהבתו ובחסדו שלח לעולם את בנו יחידו, את ישוע המשיח. ישוע הוא אלוהים שלבש בשר, נטל דמות עבד ובא לעולם כדי לכפר על חטאי בני אדם. הוא חי כאדם במלוא מובן המילה, אך מעולם לא חטא. כשמת בלי חטא הוא שימש כקורבן שכיפר על חטאי המאמינים בו. שלושה ימים לאחר שמת ונקבר, הקים אותו אלוהים מהמתים ובכך ניצח את החטא והוכיח שקורבן ישוע היה ראוי בעיניו.

ישוע הוא משיח ישראל שהובטח על ידי הנביאים בתנ"ך. הוא מילא בחייו את כל דרישות אלוהים והגשים את נבואות התנ"ך באופן מושלם. בזכות מותו המכפר אלוהים סולח לחוזרים בתשובה ואף מעניק להם מעמד של בני אלוהים. הוא משחרר את המאמינים מהשעבוד לחטא ומבטיח להם חיי נצח במלכותו.

מי שחזר בתשובה ופנה אל המשיח חי לאור ההבטחה הנפלאה הזו. המשיחיים משתדלים לפאר את אלוהים בחייהם ושואפים לקדושה. הם מעורבים בכל תחומי החברה, שומרים על חוקי המדינה ומכבדים את כל בני האדם שהרי כולם נבראו בצלם אלוהים. המאמינים בישוע אינם טובים מאחרים. הם לא חוטאים פחות מאחרים ואינם מוכשרים יותר. יתרונם הוא בכך שחטאיהם נסלחו ולכן לבם מלא שמחה והם ברצון מעידים במילים ובאורח חייהם על התקווה הגדולה שזכו לה.

אתר זה נבנה מתוך כוונה להפריך את השקר הנקרא אבולוציה, הנלמד היום בבתי הספר ובמוסדות ההשכלה הגבוהה, וגרוע מכך, שקר זה מוצג לכל בתור אמת מדעית מוחלטת. לא קיימת שום הוכחה מדעית התומכת באבולוציה, ומנגד, לא קיימת שום ראיה מדעית הסותרת את התנ"ך או הברית החדשה. אנו מקווים שאתר זה יוכל להביא גם לך, הגולש, את האור המאיר בחיינו.


יצירת קשר

צבי בלזר
נייד: 050-2221103
דואל: zvi_belzer@yahoo.com
דואל נוסף: mimi966@yahoo.com


ראשי|מידע נוסף|מאמרים|מצגות|פורום|קישורים|מי אנחנו